Revistat ndërkombëtare e vendosin Eleni Foureiran në një rend me Orën, Lipën e Rexhën

By

“Shumë prej këngëtareve tona të preferuara këto ditë, janë shqiptare”, shkruan revista e famshme amerikane ‘Perezhilton’, duke iu referuar këngëtares me origjinë shqiptare Eleni Foureira.

Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora dhe tani Era Istrefi dhe tani Eleni Foureira!

Këngëtarja Foureira që fitoi vendin e dyte në garën e Eurovizionit, është radhitur në mesin e këngëtareve me origjinë shqiptare, që po bëjnë bujë nëpër botë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm