Nora Istrefi, një bombë e vërtetë në dasmën e Gjikos dhe Elitës (FOTO)

By

Gjithë vëmendja sonte është drejt Elitës si nuse në fustan të bardhë por nëse sytë shkojnë ngapak edhe diku tjetër është mëse e kuptueshme.

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi me veshjen e saj, me ose pa qëllim është përkujdesur që të “vjedhë” vëmendjen e të gjithëve.

Në të kuqe, me fustanin e dizajnerit Valdrin Sahiti, Nora duket një bombë e vërtetë në dasmën e shokut të saj me të cilin ka super-hitin e verës së kaluar “Gabime”.

Foto e mëposhtme flet vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm