Më në fund një fotografi që e zbulon Loredanën shtatzënë

By

Javë më parë, Prive zbuloi ekskluzivisht lajmin që Mozzik dhe Loredana po bëhen prindër.

Cifti këtë lajm e kishin mbajtur të fshehur për aq sa kanë mundur edhe mes rrethit të familjarëve dhe miqve teksa Zefi reduktoi edhe paraqitjet në rrjete sociale.

Në stilin ‘alla Kylie Jenner’, e dashura e Mozzikut nuk shfaqte trupin nëpër foto duke mos dhënë shenja mbi shtatzëninë.

Por tashmë kur s’ka mbetur gjë për t’u fshehur, Loredana është shfaqur me Mozzikun në tërësi.

E veshur relativisht gjerë, kilogramët e shtuar vërehen tashmë më së miri.

Pritja e ëmbël në pak muaj merr fund dhe çifti i ri në moshë fitojnë emrin e prindit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm