Stili i qëlluar: Ja si kombinohet Ariana e Ermalit me vajzën

By

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, mes tjerash gjithmonë është shquar edhe për një stil unik në veshje.

Instagrami i saj është shndërruar në pikë reference për shumë vajza që presin kombinimet e Arianës, që brenda ditës mund të jenë dy apo tre.

E përpos për vete, Ariana kujdeset që edhe fëmijët të reflektojnë stil të duhur duke u kombinuar me nënën.

Kjo tendencë është vënë në pah në imazhin e fundit ku Ariana dhe Buna shihen të veshura në të njejtën frymë, komplet në të zeza.

Komplimentet nga ndjekësit në rrjete sociale, nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm