Çfarë dëshire ka qejf Leonora Jakupi t’i plotësohet ?!

By

Leonora Jakupi iu përgjigj sonte pyetjeve të rubrikës Kutia në emisionin NIN.

Ajo mes të tjerash tregoi se çfarë do ndryshonte po të kthehej në kohë, cilin ligj do e fuqizonte dhe a i beson horoskopit.

Kur u pyet se cili është ideali i saj i lumturisë, Leonora tha se është dashuria.

Përgjigjjet e plota mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm