Çfarë bëri Jennifer Aniston para se ta hapte llogarinë e saj në Instagram

By

Jennifer Aniston më në fund ka një llogari në Instagram!

Gjatë një paraqitje në Jimmy Kimmel Live! të mërkurën, aktorja zbuloi se edhe pse ajo theu të gjitha rekordet në faqen e Instagram me fotografinë që ndaur me miqtë e saj nga Friends, ajo në të vërtetë kishte një llogari sekrete më parë.

Image result for jennifer aniston instagram

Me fjalë të tjera, aktorja kishte një llogari fallso në Instagram për të testuar ujrat para se të bënte debutimin e saj të madh.

 

“Epo, ishte një llogari joshëse, po,” pranoi ajo për mikpritësin Jimmy Kimmel. “Kur isha duke menduar për ta bërë këtë, kuptova se ishte koha për të kuptuar botën dhe mediat sociale.”

 

Llogaria e saj jo vetëm që theu Instagram, por edhe një rekord botëror Guinness për më të shpejtë për të arritur një milion ndjekës.

Shikoni videon për të zbuluar se çfarë e bëri Aniston para se të hapte llogarinë në Instagram.

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm