Dwayne Jonson jep lajmin e madh: Do të bëhem baba i një …

By

Dwayne Johnson ka zbuluar se ai dhe bashkëshortja e tij Lauren Hashian janë në pritje të të fëmijës së dytë.

Aktori ka postuar një imazh të vajzës në Instagram për të bërë njoftimin special.

Në përshkrimin e fotografisë thuhet: “Jasmine Lia e jonë ka dëshirë të jap një lajm të madh, është vajzë”.

Johnson po ashtu ka shtuar se ndihet krenar që do të bekohet dhe me një vajzë tjetër dhe se ai është i vetmi mashkull në familje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm