Noizy përfundon ‘Mission-in’ e nisur javë më parë! (FOTO)

By

Reperi nga Shqipëria, Noizy,në jo pak raste ka treguar se përveçë se është një artist mjaft i talentuar e me shumë tipare të jetës ai është edhe tepër human.

Javë më parë ai iu bashkua një iniciative për ndërtimin e një shtëpie një familjeje në nevojë.

Pa shumë zhurmë mediatike artisti arriti që së bashku me bashkëpuntorët tjerë familjes në fjalë t’ia sigurojë një ‘Kulëm mbi kokë’ duke bërë kështu që edhe ata të kenë një vend të sigurt ku të qëndrojnë.

Fotografia e fundit e Floriana Garos bashkëpuntores së reperit në këtë iniciativë tregon se tashmë gjithçka ka përfunduar dhe se Missioni i nisur 1 muaj më parë tashmë u përfundua me sukses. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm