Bes Kallaku dhe Anila Mimani risjellin “Ciao po të lë” (VIDEO)

By

Bes Kallaku është bërë bashkë me Anila Mimanin për të risjellë këngën e saj “Ciao po të lë”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip.

Ky projekt i Mimanit, i publikuar disa vite më parë pa klip, numëron mbi 1.5 milion klikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm