Cardi B rrëfen tmerrin që po përjeton gjatë shtatzënisë

By

Cardi B është shtatzënë me fëmijën e saj të parë dhe është duke u përballur me një problem.

Reperja 25-vjeçare bëri një status në Twitter në lidhje me ‘ëndrrat e frikshme’, ‘ëndrrat seksuale’ dhe ‘ëndrrat e mira’.

“Mirë, një gjë që nuk më pëlqen në lidhje me shtatzëninë janë këto ëndrra të çuditshme, të çmendura, të frikshme që kam pasur. I urrej ato. Unë zgjohem në mes të natës duke mu dridhur buza”, tha Cardi.

Reperja është e fejuar me Offset – njëri prej anëtarëve të grupit Migos, me të cilin edhe e ka fëmijën.

Artikuj të ngjashëm