Ky është urimi i Besit për Xhensilën (FOTO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen.

E lindur më 9 prill të vitit 1993, këngëtarja mbushi sot plot 29 pranvera.

Padyshim që një urim publik nuk kishte se si të mungonte nga bashkëshorti i saj, aktori i humorit Bes Kallaku.

Përmes një postimi të shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, Besi publikoi një foto me të bijën ku i uruan mami Xhensilës edhe 100 vite.

“Me këtë foto i urojmë mami Xhensila Myrtezaj edhe 100 pranvera me diell dhe këngë të bukura.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm