A ka kaluar në depresion Angela Martini? (VIDEO)

By

Super-modelja e njohur shqiptare, Angela Martini iu ka përgjigjur fansave përmes rubrikës “kutia e pyetjeve” në emisionin Prive.

Ajo tregoi cila është ëndrra e saj e parealizuar, a do të bëhet nënë së shpejti dhe a ka kaluar në depresion ndonjëherë.

Këto dhe përgjigje të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm