Dua, kjo rekordmene që s’ndalet me një çmim: Sapo u fitua i dyti në Brit Awards

By

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka fituar edhe një çmim në Brit Awards.

Pasi u shpall Artistja më e mirë e vitit, ajo ka fituar edhe çmimin për Depërtimin më të mirë të vitit.

Në skenë ajo mori edhe vëllanë Gjinin dhe motrën e saj Rin◄n për të “përjetuar eksperiencën e njejtë si të saj”. /prive

Artikuj të ngjashëm