Zbulohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës me këngëtarin e njohur

By

Dhurata Dora dhe Ledri Vula do të vijnë së bashku në një projekt muzikor.

Burime të Prive.al mësojnë se kënga do të jetë gati për publikun në muajt në vijim.

Për më shumë ndiqni materialin e mëposhtëm të përgaditur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm