Rrëfehet Yllka Gashi: Amerika më ndryshoi jetën!

By

Këtë javë e ftuar në 5 Data, ishte aktorja Yllka Gashi.

Ajo rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e saj, dhe mbi të gjitha foli për zhvendosjen e saj në Amerikë, vendin që i ndryshoi jetën.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm