Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë

By

Reperi shumë i dashur për publikun Vig Poppa ka ndarë një lajm shumë të bukur me ndjekësit e tij në Instagram.

Ai dhe gruaja e tij po bëhen prindër për herë të dytë.

Reperi postoi fotografi të gruas së tij me barkun e rrumbullakosur duke shkruar, “Së shpejti…do të jem Papi 2.0”

Çifti janë prindër të një djali 3 vjeçar me emrin Domi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm