Kush nga yjet deshi t’i dështojë karriera Labinot Tahirit?

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri, mbrëmë ishte në një lokal nate në Ferizaj, për t’i argëtuar njerëzit që u mblodhën vetëm për të.

Labi na dëshmoi përmes videove të postuara në Instagram, se hapësira e rezervuar për të ishte e stërmbushur dhe për këtë i falënderoi të gjithë ata që ishin të pranishëm.

Mirëpo, një status i këngëtari në Instagram na ra në sy…

Ai shkroi: Sa shumë dëshirë kanë pasur disa nga yjet që të më dështojë karriera ime…’, kështu duke krijuar pikëpyetje se kush deshi që Labi të dështojë në muzikë?!!

Megjithatë, mbrëmjet e tij janë të stërmbushura dhe për këtë Labi është çdo herë falënderues./Prive.al

Artikuj të ngjashëm