Cardi B bën një lëvizje të papritur, zhvishet tërësisht për klipin e ri

By

Reperja e famshme amerikane di se si të marrë vëmendje!

Nga 14 akuzat në gjyq e deri te shpenzimet gjysmë milionë dollarë për ditëlindjen e parë të vajzës, tani shfaqet tërësisht e zhveshur në klipin e saj të ri.

Cardi B shfaqen e përgjakur teksa zhvishet e tëra, në klipin e këngës së saj të re “Press”!

Videoklipi 18+ hapet me një treshe e cila më pastaj bëhet e dhunshme, e pastaj shihet reperja duke ndezur një cigare dhe duke nxjerrë një pistoletë. Pas kësaj skene, Cardi është në gjyq para një paneli të tërë gjyqtarësh dhe pastaj dërgohet në burg.

Ky videoklip erdhi menjehrë pas një dite pasi Cardi ishte gjyq për akuzat e sulmit në një strip klub.

Pretendohet se Cardi urdhëroi sulmin ndaj dy motrave bariste në një strup klub në gusht 2018. Ajo hodhi poshtë një marrëveshje mbi pranimin e fajësisë. Videoklipin mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm