Ja si e thërret vjehrrin Xhensila Myrtezaj!

By

Është gati t’i japë fund beqarisë.

këngëtarja Xhensila Myrtezaj tashmë është bërë pjesë e familjes së bashkëshortit të saj të ardhshëm.

Madje, ka pasur edhe një surprizë për babain e partnerit të saj, aktorit Bes Kallaku.

Vjehrri i ardhshëm i Xhensilës ka festuar ditëlindjen, dhe nusja e tij është kujdesur për tortën e babait të të fejuarit të saj.

Xhensila që pothuajse çdo aktivitet nga jeta e saj e bën publik në rrjetet sociale, nuk ka heshtur as kësaj here.

Ajo që bie në sy nga vesta e vjehrrit është torta dhe urimi që nusja i ka bërë.

“Edhe 100 babi i Besit”, ka shkruar Xhensila, e cila ka lënë të nënkuptojë se kështu i drejtohet vjehrrit të saj të ardhshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm