Dua Lipa tregon cili është bashkëpunimi i ëndrrave të saj (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka zbuluar një sekret se me kë ka dëshirë të ketë bashkëpunim, transmeton Klan Kosova.

Bëhet fjalë për Kevin Parker, këngëtar nga Australia.

Artistja e “New Rules”, këtë e ka pohuar gjatë një interviste para performancës së saj të fundit në hapjen e Ligës së Kampionëve të UEFA-s, mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Lipa, u pyet se me cilin artist (të gjallë apo të vdekur) do të donte të kishe bashkëpunim.

“E di çfarë, do të doja shumë të bëja një album me Kevin Parker nga Tame Impala. Thjesht mendoj se ai është shumë i mirë”, ka thënë Lipa.

Artikuj të ngjashëm