Që sa vite agjëron Lori? (VIDEO)

By

Një ndër fytyrat e njohura publike që pret muajin e shenjtë të Ramazanit për të agjëruar, është edhe Lori.

Këngëtarja durrsake, ka folur për Prive javë më parë duke treguar eksperiencën e saj gjatë këtij muaji.

Që sa kohë agjëron ajo dhe si ndjehet në këtë periudhë, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm