Capital T s’mund të mbajë distancë për këtë arsye

By

Capital T ka ndarë sot një fotografi të re në Instagramin e tij.

I rrethuar nga shumë femra, reperi tha se ky është shkaku se nuk mund të mbajë distancë.

Përmes këtij postimi, artisti tregoi se një projekt i ri vjen së shpejti duke pasuar “C’est la vie” të publikuar javë më parë.

Ju kujtojmë se Capo këtë vit ka lansuar një pjesë të albumit dhe solli disa klipe ndër to disa bashkëpunime./Prive.al

View this post on Instagram

Ku me majt distance hajt 😝🍫🇧🇷🍹

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm