Publikohen 2 nga 5 e këngët e Arilenës!

By

Ditë më parë në Prive iu njoftuam se Arilena Ara ka menduar një suprizë për fansat, pas më shumë se një viti mungesë më prurje muzikore.

Artistja ka realizuar pesë këngë si dhuratë për krishtlindje dhe vitin e ri.

Dy nga to veçse janë publikuar, ‘Snow in December’ që vjen në gjuhën angleze, teksa në shqip është lançuar ‘Kido’.

Këto ditë pritet të bëhen edhe publikimet tjera, të gjitha janë në versionin audio./Prive.al

Artikuj të ngjashëm