Brenda ditëlindjes së tretë të Matinit (VIDEO)

By

Ditën e sotme feston ditëlindjen Matini, nipi i këngëtares Shyhrete Behluli.

View this post on Instagram

Me fat Festën e Fitër Bajramit! Shëndet dhe mirësi ju urojmë në familjet tuaja. ❤️

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Ndonëse pandemia e kufizon mundësinë për një festë të madhe e me shumë të ftuar, familja nuk e ka lënë pa event të ëmblin e shtëpisë.

Në ambient të hapur është organizuar festa e menduar deri në detaje nga Grand Décor. Prive.al mëson se të pranishëm kanë qenë vetëm 16 persona nga familja e ngushtë.

Tema kryesore e festës ishte me personazhet e animuara të preferuara të Matinit.

View this post on Instagram

Urime ditelindjen o drite e diell 💙

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Në vijim, disa prej pamjeve nga festa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm