Capital T dhe Mc Kresha vijnë me “Legendary”

By

Ashtu siç u paralajmërua, bashkëpunimi mes Capital T dhe Mc Kresha është publikuar.

Kënga titullohet “Legendary” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm