Arta Bajramin paralajmëron duetin me vëllanë e saj (FOTO)

By

Ka kohë pa një bashkëpunim mes motrës dhe vëllait.

Por, tani është koha dhe këtë e ka treguar Arta Bajrami përmes rrjeteve sociale.

Ajo njoftoi fansat e saj se një duet me vëllanë e saj Don Arban do të publikohet së shpejti.

Kënga quhet “Pse mu” dhe është punuar nga Arbas Sound dhe Muma.

Artikuj të ngjashëm