Adelina Thaqi e lodhur në vetë-izolim! (VIDEO)

By

Adelina Tahiri ka folur nga shtëpia e saj në një intervistë dhënë për Prive.

Këngëtarja tregoi se si po e kalon kohën në karantinë dhe cilat janë planet e saj.

Të gjitha i kuptoni në intervistën e plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm