Ledri publikon nesër projektin e tij të veçantë

By

Atë që shumë gjatë kanë pritur ndjekësit dhe fansat e tij – projekti i ri i Ledrit publikohet ditën e nesërme në ora 15:00

Para disa ditësh Prive kishte raportuar se videoklipi do ishte i pari në llojin e tij për industrinë muzikore shqiptare.

E për të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij, Ledri ka dhënë një shije të parë të asaj se si do të jetë videoklipi i tij.

Me opsionin 360° të integruar në video, artistllëkun e reperit do ta shohim në një perspektivë komplet ndryshe.

View this post on Instagram

1 SHKURT 🎹 rap

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm