Burri ka kërkesë për Zaiminën dhe është tipike shqiptare

By

Klodian Asllani, i njohur për publikun shqiptar si bashkëshorti i Zaimina Vasjarit, ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram.

Biznesmeni, shihet teksa ka pozuar me të treja vajzat e tij, dy të mëdhajat që i ka nga martesa me bashkëshorten e parë dhe Kloen, me këngëtaren shqiptare.

Mirëpo, si çdo baba tipik shqiptar, edhe Asllani, siç duket, nuk ndihet i kompletuar nga fakti që ende nuk është bërë me djalë. Ai ia ka bërë këtë gjë të ditur publikisht Zaiminës.

Duhet një çun zemër,”– shkruan ai në një nga komentet ku etiketon bashkëshorten e tij shkruan Dosja.al

Ndërsa këngëtarja, i ka kthyer vetëm disa ikona me fytyrë duke qeshur. Nuk dimë të themi nëse çifti kanë në plan të bëjnë një tjetër fëmijë bashkë.

Artikuj të ngjashëm