“Mirësevjen në Prive” – Rikthehet emisioni më i famshëm i showbizit vendor (VIDEO)

By

PRIVE – Emisioni më i famshëm i showbizit vendor, po rikthehet duke shënuar sezonin e 11-të.

Edhe për një vit tjetër, keni mundësi të kuptoni ekskluzivitete, sekrete dhe storje interesante rreth të famshmëve shqiptarë.

Çdo të shtunë, në kanalin e Klan Kosova, PRIVE do ju sjellë gjëra interesante ashtu si çdo vit tjetër. Prandaj, deri në nisjen e emisionit të parë, ndiqeni promon e mëposhtme të prezantueses së famshme shqiptare, Liberta Spahiut.

Artikuj të ngjashëm