Publikon insert nga klipi i ri, Enca Haxhia super atraktive në skenat e spotit (VIDEO)

By

Si përherë zgjedh pamje ekstravagante në klipet e saja, duke bërë për vete publikun edhe me pamje përpos zërit të saj.

Me flokët e gjata dhe me gjoksin me dekolte dhe me flokët në një ngjyrë tejet të pazakontë, këngëtarja Enca Haxhia ka lansuar një insert të klipit të saj më të ri me reperin Don Phenom.

View this post on Instagram

Number 1 Chick, Bitch Kujt Po I Han? 😂 Nuk ju tregoj date/ore , do jua bej surprize 🤡 • So happy about my collab with @dollskill for this project 🔥

A post shared by ENCA (@enca) on

Haxhia ka publikuar edhe ca pamje nga skenat e spotit të këngës “Kujt po i ha”, në të cilat duket shumë atraktive sepse ka zgjedhur të vesh edhe tanga, dhe pa dyshim kjo është një pamje goxha eksplicite.

Këngëtarja që rrallë herë i lë vend imagjinatës, ka thënë se klipin do e publikojë në mënyrë të befasishme duke mos dhënë datë të saktë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoWQOUjnlRW/?taken-by=enca

Artikuj të ngjashëm