Bruno rikthehet në duet me këngëtaren shqiptare

By

Bruno nga Threedots ka bashkuar forcat me Fifin për një këngë të re.

Kjo këngë do të rikthejë Brunon në skenë pas një kohe të gjatë ‘në heshtje’.

Prezantimi i këngëtarëve dhe këngëve konkurruese të këtij edicioni do të nisë me datën 21 Mars 2021 në programin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan.

Ndryshe nga edicionet e kaluara, ky festival do të mbahet në Pranverë, për të sjellë këngë më ritmike dhe verore.

Netët gjysmë-finale do të mbahen në datat 26 dhe 27 Maj, ndërsa finalja më 29 Maj 2021.

Artikuj të ngjashëm