Bruno do t’ju bëjë të qani me klipin e këngës së re (VIDEO)

By

Bruno ka publikuar projektin e ri.

Artisti solli një baladë me titull “Zoti t’më vrasë”.

Ajo që do t’ju prekë zemrat është videoklipi i këngës i cili është shumë emocionues dhe njëkohësisht prekës.

Gjithçka është realizuar nga Flori Mumajesi teksa për ‘filmin e shkurtër’, Imagine.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm