Publikoi biseda të montuara? Unikatil demaskon Arbenitën

By

Modelja Arbenita Ismajli, natën e mbrëmshme publikoi një mesazh, në të cilin dukej sikur i ka shkruar reperi Unikatil.

Në mesazh shkruhej: “Hej. Kam një ide që mund të të çlirojë. Dhe me respekt maksimal per privatësinë tënde. Premtoj”, është shprehur ai.

Dhe nuk mungoi më poshtë përgjigja plot ironi e Arbenitës e cila i ka kërkuar t’ia porosisë një picë mesatare me kërpudha duke u tallur në këtë formë me mesazhin e pranuar teksa reperin edhe e ka bllokuar.

Ditën e sotme ka reaguar Unikatil në Instagram, duke u shprehur se e gjitha kjo ishte një montim bisede nga ana e Arbenites, pasi që faqja në foto nuk ka tikun ‘blu’ që verifikon që ajo është llogarie zyrtare e Unikatilit.

“Hahaha o Iladup me të funksionu pollavra ishe dashtë me ia shti këtë tikun blue bre?,” shkroi Unikatil në postimin e tij.

Në të vërtetë, llogaria e Unikatil në Instagram është e verifikuar, ndërsa në postimin që bëri Arbenita mbrëmë nuk figuronte llogaria e verifikuar e Unikatil.

Nuk dihet saktë përse Arbenita zgjodhi ta bëjë një gjë të tillë me Unikkatil, por ndoshta do ta kuptojmë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm