Gashi do të performojë në njërën prej shfaqjeve më të shikuara në Amerikë

By

GASHI – i cili po arrin suksese të mëdha në Amerikë, do të performojë në njërin nga shfaqjet më të ndjekura në Amerikë.

“The Thonight Show” me Jimmy Fallon, mirëpret reperin shqiptar për të performuar më 12 shkurt bashkë me Geazy me këngën “MyYear”.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi shqiptar përmes disa postimeve në Instagram të cilat më pas janë ripostuar nga miqtë dhe fansat e tij.

“The Tonight Show”, është një shfaqje amerikane e udhëhequr nga Jimmy Fallon në NBC./Prive.al

Artikuj të ngjashëm