Dafina Zeqiri po sheh anën pozitive të vetë-izolimit

By

Si masë parandalimi ndaj koronavirusit preferohet vetë izolimi dhe mos frekuentimi i hapësirave të mbipopulluara.

Këtë hap po ndërmerr edhe këngëtarja Dafina Zeqiri dhe po sheh pozitive të kësaj.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shkruan:

“Ana e mirë e të qenët “e mbyllur” është që unë më në fund mund të fokusohem në veten dhe në albumin tim!” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm