Elinel publikon këngën e re, në klip edhe vajza e tij (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Elinel, DJ PM dhe DJ Dagz me titull ‘Gangsta’.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip në të cilin shihet edhe vajza e vogël e reperit.

Nëse nuk e dini, pak javë më parë, Elinel ka qenë në krye të mediave rozë me lajmin se Drake ia vodhi një këngë.

Më poshtë ua sjellim projektin e ri.

Artikuj të ngjashëm