Arbnora Demaj zbulon sekretin e saj për një trup fit, nuk është domosdoshmërisht dieta

By

Nëse nuk e keni vërejtur, kohëve të fundit Ish Miss Kosova dhe moderatorja kosovare Arbnora Demaj, ka humbur shumë në peshë.

Demaj po duket tejet fit dhe jashtëzakonisht bukur, ndërsa për Prive, në rubrikën Qitja Pikën, ka rrëfyer edhe sekretin e saj të mbajtjes në formë të linjave trupore.

“Kam provuar dieta për muaj e muaj të tërë. Ndërsa tani stili im i jetës shkon me atë të ha shpesh e ngapak”.

Ndër të tjerash, Ademaj ka rrëfyer edhe se kur planifikon të bëhet nënë, megjithatë një hap të tillë në jetën e saj, s’do e presim edhe për një kohë, ngaqe thekson se është e dedikuar në karrierë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm