Edona Vatoci dhe Shpat Deda publikojnë “Terr”

By

Në vazhdën e bashkëpunimeve kësaj here kemi Shpat Dedën dhe Edona Vatocin.

Dyshja artistike bashkëpunuan për këngën “Terr”.

Kënga e re është shoqëruar me videoklip të cilën të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm