Rikthehet Gjon Karrica: Kënga me përmbajtje +18!

By

Këngëtari Gjon Karrica, pas një pauze jo dhe aq të shkurtër ka gati një tjetër produksion muzikor.  Karakteri i tij eksplicit do të shfaqet edhe në këngën e re që ka përgatitur.

Para pak minutash ai ka publikuar ‘trailer-in’ e spotit, e ajo që bie në sy është titulli që duhet cenzuaruar.

“Ku**a” do të jetë titulli i saj e në videon promovuese thuhet se kjo këngë shkon në mbështetje të femrave “ku**a”.

Përmbajtja e saj akoma nuk dihet, por mund të aludohet. Gjithçka do të zbulohet gjatë javës, kur të vendoset të bëhet dhe publikimi i saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm