Brenda festës së beqarisë të Hailey Baldwin, gruas së Justin Bieber

By

Baldwin dhe Bieber u martuan në heshtje në një dhomë gjyqi vjeshtën e kaluar, por dasma e ardhshme në Karolinën e Jugut do të jenë një aferë më e madhe dhe më fetare.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin më në fund po nisin përgatitjet për dasmë

Mirëpo ajo që na intereson më së shumti, pas dasmës e cila është shumë afër, është festa e beqarisë. Çka veshi nusja e ardhshmw, si u duk dhe kë ftoi? Dhe si përfundim pamje të brendshme të festës ku ishin të ftuar të famshmit.

Hailey, 22 vjeçare, festoi në Hollivudin Perëndimor me shoqërinë e saj, duke përfshirë Kendall Jenner.

Nusja e ardhshme zgjodhi një veshje të përshtatshme martesore për rastin: një fustan të bardhë të ngushtë i cili ka një çmim shumë të përballueshëm nga O Polly, që kushtoi vetëm 50 dollarë.

Një  vello e shkurtër dhe çantë të bardhë nga Jacquemus “Le Grand Chiquito” (725 dollarë) , së bashku me gjerdanin e saj, ku lexon Bieber me diamantë!

image

image

 

Artikuj të ngjashëm