Modelja që hyri në mes miqësisë së Neymar dhe Maluma

By

Neymar, dhe këngëtari i njohur kolumbian, Maluma, dikur ishin miq të ngushtë me njëri-tjetrin për një periudhë disa vjeçare, por prej shumë kohësh ata nuk flasin më mes tyre. Ky i fundit duke përformuar edhe në festën e ditëlindjes së Neymar. Festa ekstravagante që u mbajt në Paris kishte mbi 200 të ftuar.

Neymar gjatë performancës së Malumës, u emocionua aq shumë sa edhe qau.

Mirëpo mes tyre hyri modelja e njohuar me prejardhje kubaneze – kroate Natalia Barulich.

Maluma ishte në lidhje disa vjeçare me modelen, duke e bërë atë protagoniste edhe në videoklipin e këngës së tij “Felices los 4”, mirëpo lidhja e tyre përfundoi disa muaj më parë.

Related image

Tani ajo është interesi romantik i futbollistit të njohur brazilian Neymar. Këtë e ka bërë të ditur aktiviteti i tyre në rrjete sociale, si dhe prezenca e modeles në ndeshjet e futbollistit.

Image result for natalia barulich neymar

 

 

 

Artikuj të ngjashëm