Arbnora Ademaj tregon planet, ja kur pritet të bëhet nënë

By

Ish Miss Kosova, tani prezantuese në Radio Televizionin e Kosovës, ka folur javën që lamë pas në rubrikën Qitja Pikën në Prive, duke rrëfyer edhe pak nga personalja e saj.

Ajo është pyetur se kur mendon që të bëhet nënë, ndërsa përgjigja ka qenë mjaft e detajuar.

Ademaj siç duket ka zgjedhur të merret me punët e saja dhe me bizneset që ka, duke shtyrë planet për mëmësi për më vonë në jetën e saj.

“Nuk mendoj se njëherë është koha kështuqë unë si person, mendoj që kam ca plane të miat. Kur të mendoj të bëhem nënë, dua që gjithë kohën time e përkushtimin t’ia fal fëmijës tim. Meqë s’e kam kohën e mjaftueshme që të bëhem nënë, po rri kështu siç jam”, është përgjigjur Ademaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm