Bradley Cooper dhe Irina Shayk po ribashkohen?

By

Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk – të cilët u ndanë në vitin 2019 dhe kanë një fëmijë së bashku – mund të ribashkohen me synimin për të pasur më shumë fëmijë, thotë një burim ekskluzivisht për Page Six.

Çifti, i cili është bashkëprindër i vajzës 5-vjeçare, Lea De Seine, postoi një foto nga pushimet e tyre këtë javë dhe një burim i brendshëm tha se mund të rindeznin flakën romantike.

“Ishte një largim i vërtetë familjar dhe ata po mendojnë të rikthehen bashkë”, thotë burimi. “Ajo do të donte që vajza e saj të kishte një vëlla.

“Të dy Bradley dhe Irina nuk janë marrë seriozisht me askënd tjetër dhe të dy janë në idenë për të pasur një fëmijë,” thotë burimi ynë.

Rreth kohës së ndarjes së tyre në vitin 2019, një burim i tha Page Six, “Për shkak të vajzës së tyre, ata vazhdojnë të përpiqen. Gjërat nuk janë të mira. Asnjëri nuk është i lumtur.”

 

Artikuj të ngjashëm