Liberta i propozon martesë Majkit! Ja si i përgjigjet ai

By

Pyetjeve të rubrikës ‘Kutia’ të Liberta Spahiut në emisionin NIN sonte iu përgjigj Majki.

Këngëtari që vitin 2015 e përmbylli me dy super hite, u gjend përballë disa pyetjeve mjaft të sikletshme.

Majki tregoi se a është xheloz e sa herë e ka dashur dikë deri tani. Atij iu kërkua që të zhveshë bluzën ndërsa nga Liberta mori një propozim për martesë.

Se si u përgjigj ai në pyetjet e rubrikës ‘Kutia’ dhe cilat ishin reagimet e tij, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm