“Trileqja” – Mbresa akuzon Andin dhe Gresën për lojën e tyre në BBVK

By

Spektakli i sotëm Prime i Big Brother VIP Kosova ka nisur me një sërë debatesh në mes të banorëve, përfshirë edhe trekëndëshin, Andi – Gresa dhe Mbresa.

Në një video material të shfaqur sonte, u pa Mbresa bashkë me Lugatin dhe Stresin në hapësirat e tualeteve të shtëpisë.

Ajo ka thënë se “nuk do të bije viktimë e lojërave të tjerëve”, duke iu referuar Andit. Por, çfarë tha ajo më saktësisht? E kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm