Bora apo Trixa, Olti tregon cilën e ka përzemër (VIDEO)

By

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Olti Curri, ka zgjedhur mes Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosajt.

Në 60 sekondat e emisionit Prive, ai tha se Trixa ka nevojë për më shumë përkrahje.

Poashtu, opinionisti thotë emrin e personazhit më të krisur në shoubiz dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni intervistën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm