Edona Llalloshi nis pushimet me fëmijët

By

Kjo verë ka qenë tejet e ngjeshur për këngëtaren Edona Llalloshi.

Sezoni i dasmave e ka gjetur këngëtaren e njohur kudo ku flitet shqip, me theks të veçantë në Maqedoni, ku Edona ka pasur një varg datash të rezervuara.

E tashmë kur vera 2018 konsiderohet pothuajse e përmbyllur dhe angazhimet profesionale janë reduktuar, rradha është për familjen dhe pushimet.

Edona ka marrë rrugë drejt bregdetit ku po pushon me bashkëshortin dhe fëmijët.

(lajmi vijon nën foto)

View this post on Instagram

#Doa #Nur

A post shared by EDONA LLALLOSHI (@edonallalloshi) on

Fotot e ndara me ndjekësit në rrjete sociale nuk kanë munguar teksa gjithë vëmendja është drejtuar drejt fëmijëve, Doas dhe Nurit. /Prive.al

View this post on Instagram

#Doa #Nur ?

A post shared by EDONA LLALLOSHI (@edonallalloshi) on

View this post on Instagram

Bota e fëmijëve ?✨?

A post shared by EDONA LLALLOSHI (@edonallalloshi) on

Artikuj të ngjashëm