Fiksimi i ri i Afërdita Dreshajt, mund të bëhet edhe fiksimi juaj (FOTO)

By

Vajzat shpesh lënë kokën pas bizhuterive të cilat janë aksesorët që gjithmonë kompletojnë pamjen, e po ashtu janë tregues të karakterit të një personi.

E këngëtarja e modelja e famshme shqiptare Afërdita Dreshaj, sapo na e prezantoi fiksimin e saj të ri në disa byzylykë dore që janë tejet elegantë dhe të bukur.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, një fotografi ku shfaqë këto stoli dore që duket të jenë nga ari, e janë tejet të lezetshme e me siguri se këto ditë, do të jenë trendi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm