Ledri në bregdet me babanë e këngëtares së famshme (FOTO)

By

Këto ditë të nxehta, nuk duam asgjë tjetër veç freski.

Plazh apo pishina s’ka rëndësi…

Ledri sot e kaloi ditën në plazh me babnë dhe vëllanë e Dua Lipës.

Reperi postoi një foto në instastory dhe etiketoi të dy por nuk e zbuloi vendin.

Ndërsa Dua u kthye në Angli për të vazhduar jetën dhe karrierën, familja e saj po kënaqet në trojet shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm